Grand Partners - Talentator
Grand Partners – vadybinių mokymų rinkinys
Grand Partners – nuo 2004 metų mokymų turinį kuriantys kvalifikuoti, ilgametę suaugusiųjų ugdymo patirtį sukaupę profesionalai, kurių specializacija apima: vadovavimą, lyderystę, organizacijų ir asmeninio produktyvumo didinimą, komandinio darbo gerinimą, derybinių ir projektų valdymo įgūdžių tobulinimą, asmenybinių galių, potencialo didinimą, kūrybingumo puoselėjimą ir kitas sritis. 

Prie kasdienio klientų tobulėjimo prisideda reiklūs, išradingi, empatiški, pozityvūs ir itin charizmatiški Grand Partners specialistai, lektoriai, konsultantai. 

TECHNINIAI SPRENDIMAI

Vaizdo įrašai
Interaktyvumas
Progresas, statistika
Animacija

IŠŠŪKIAI

Grand Partners veda ne tik gyvus mokymus, tačiau kuria ir video mokymus vadybinėmis temomis, skirtomis įmonių darbuotojams, siekiantiems ugdytis savarankiškai. Tad norint pagerinti besimokančiųjų patirtį, padidinti mokomosios medžiagos įsimenamumą ir pritaikomumą, Grand Partners kreipėsi su poreikiu patobulinti jau turimus ir sukurti naujus video mokymus bei papildyti juos interaktyviais ugdymo sprendimais. 

MŪSŲ SPRENDIMAS

Siekiant patobulinti turimus video mokymus, pasiūlėme naują e. mokymų formatą – interaktyvūs video. Tai video mokymai, papildyti interaktyviomis, praktinėmis ir žinias vertinančiomis užduotimis. Šis formatas padėjo pasiekti kelis tikslus: Geresnė besimokančiųjų patirtis. Video įrašus, kuriuose įprastai mokymų medžiagą pristato lektorius, papildėme situacijas iliustruojančiomis ikonomis bei iliustracijomis ir svarbius akcentus pabrėžiančiais tekstais vaizde. Dėl to besimokantieji turi galimybę ne tik išgirsti bet ir pamatyti, suprasti lektoriaus pasakojamas schemas bei atpažinti pateikiamus pavyzdžius. Mokomosios medžiagos pritaikomumas. Po mokomojo vaizdo įrašo pateikiamos interaktyvios užduotys, kurios padeda geriau įsiminti ką tik išgirstą informaciją. Tokios užduotys apima: testo klausimus, dialogo simuliacijas, schemų užpildymo užduotis ir kt. O tos užduotys, kurios gali būti praktikuojamos kasdien, gali būti atsisiųstos į asmeninį kompiuterį – taip skatinant ir tęsiant pokytį po mokymų. Papildomos interaktyvių video funkcijos. Video su interaktyvumo elementais taip pat sukuria galimybę bet kada sustabdyti ir pasileisti video iš naujo,  pagal poreikį, leidžia jį pasigreitinti arba, atliekant praktines užduotis, bet kada sugrįžti į video (meniu pagalba). Taip pat, praktinėse užduotyse yra galimybė uždėti paaiškinamąjį pasakotojo balsą, kuris naudojamas ir situacijų simuliacijų metu. 

REZULTATAI

 

  • Video medžiagoje šalia lektorių atsiranda ne tik akcentuojamieji tekstai, bet ir ikonos / iliustracijos, kurios sukausto arba sugražina besimokančiųjų dėmesį. 
  • Interkatyvios užduotys paruoštos įvairiais formatais: testas, drag&drop, mix&mach ir kt. 
  • Mokymo metu besimokantysis gauna naudingų įrankių, kuriuos gali naudoti toliau po mokymo – savarankiškai, su kolegomis, susirinkimų metu ir pan. 
  • Kartu sukūrėme virš 10 interaktyvių video mokymų, kurių bendra trukmė ~20 val. 
Peržiūrėti galite čia
DEMO VERSIJA